לתשומת ליבך: Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK
הנחה 35%
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס Syntrax Matrix M5 ללא ספק תשלובת חלבונים הטעימה ביותר Syntrax Matrix M5 5.0 Whey Protein Powder Blend

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס - Syntrax Matrix M5 2270g | ללא ספק תשלובת חלבונים הטעימה ביותר!

Syntrax, מנות הגשה: 76, 2270g
 • תשלובת חלבונים איכותיים של מי-גבינה
 • PROMINA סימן רשום בארה"ב ומייצג את איכות החלבון הגבוהה!
 • מכיל ריכוז גבוה של חומצות האמינו מסועפות BCAA
 • מכיל ריכוז גבוה של חומצת האמינו גלוטמין
 • לא מכיל אספרטיים
 • תוצאות בדיקות מעבדה צד שלישי ללא סטייה,
 • מכוון לייצור חלבון החל משלב "גידול הפרה ועד לפס הייצור במפעל".
 • נקי מסמי ספורט.
מחיר רגיל: $52.48
$34.11
החיסכון שלך: $18.37 (35%)
כמות ההטבות גדל לפי כמות המוצרים שרוכשים.
המחיר בנקודות: 124 נקודות
נקודות תגמול: 6 נקודות
893912125318
במלאי
+
הנחת כמות - קונים יותר משלמים פחות:
כמות 2+ 4+ 6+
מחיר $32.41 $30.70 $29.00
 

קונים סיינטרקס טרופיקס T5 + מטריקס M5 ומקבלים הנחה מיוחדת כולל תיק של סיינטרקס במתנה!

1 x $31.49 $24.31
+
1 x $34.11 $26.93
+
סך הכל מחיר לפני הנחה $72.51
מחיר לעסקת חבילה $51.24
החיסכון שלך $21.27
בחר באפשרויות

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס - Syntrax Matrix M5 ללא ספק תשלובת חלבונים הטעימה ביותר!

דיי בטוח ששמעתם את השם הזה סיינטרקס מטריקס MATRIX M5, ולא סתם! זאת אחת האבקות החלבון הנמכרות ביותר בעולם.

לאחר פיתוח של שנים, חברת Syntrax סיינטרקס מוציאה לשוק אבקת חלבון ברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום,

ה MATRIX M5 מפותח על בסיס המחקרים האחרונים והעדכניים ביותר כיום בתחום תזונה הספורט, האבקה מבוססת על 3 סוגי חלבון מהמתקדמים והאיכותיים ביותר, תשלובת חלבונים, נמנעת לחלוטין משימוש בחלבון באיכות נמוכה.

בחברת סיינטרקס משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים והקרובים ביותר למצבם הטבעי ברמה המולקולרית: חלבון מי-גבינה מסונן WHEY
, חלבון ביצה (אלבומין) לא מפורק מהחלק הלבן של הביצה,
חלבון החלב (קזאין) מסונן היטב (ובצורתו הטבעית – קזאין מיצלרי)
ופפטידים של גלוטמין.

 • תשלובת חלבונים איכותיים של מי-גבינה
 • PROMINA סימן רשום בארה"ב ומייצג את איכות החלבון הגבוהה!
 • מכיל ריכוז גבוה של חומצות האמינו מסועפות BCAA
 • מכיל ריכוז גבוה של חומצת האמינו גלוטמין
 • לא מכיל אספרטיים
 • תוצאות בדיקות מעבדה צד שלישי ללא סטייה,
 • מכוון לייצור חלבון החל משלב "גידול הפרה ועד לפס הייצור במפעל".
 • נקי מסמי ספורט.
אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס - Syntrax Matrix M5 ללא ספק תשלובת חלבונים הטעימה ביותר!

כיום, רוב החברות מייצרות מוצרים אשר מכילים כמות גדולה של סוכרים ופחמימות פשוטות על מנת לתת לאבקה נפח וטעם אך בעצם מורידה את איכות המוצרים המגיעים למתאמן.
לכן, בחברת SYNTRAX סינטרקס לאחר שנים של מחקר ופיתוח במעבדות המתקדמות ביותר, מצאו את הפתרון לבעיה מבלי להתפשר על האיכות והתוצאה היא לא רק חלבון טעים במיוחד, שמתערבב בקלות (בעזרת כפית בלבד!), אלא חלבון שנותן לגוף בדיוק את מה שהוא צריך על מנת לבנות שריר בצורה הטובה ביותר ויחד עם זאת לשמור על איכותו.

לאחר נסיונות רבים פותחו טעמים מסוימים שנבחרו כטעימים ביותר והתקבל חלבון שמתמוסס בקלות ואינו משאיר גושים כמו רוב אבקות החלבון הקיימות כיום בועלם.

ה MATRIX M5 מכיל תשלובת חלבונים (מטריקס) של שלושה חלבונים איכותיים בכל מנת הגשה.
מחקרים עדכניים מראים ששילוב זה הוא האידיאלי לעיכול ע"י הגוף ולהזרמת חומצות אמינו לשריר בצורה אידיאלית ומירבית.
 כאמור, החלבון מגיע משלושה סוגים שונים: מי-גבינה, קזאין מיסלרי, ואלבומין (חלבון הביצה). כל סוג חלבון משלים אחד את השני, מעצים את יתרונותיו, ומחפה על חסרונו של השני (פטנט ייחודי של חברת סינטרקס). בעצם על ידי שילוב של שלושה סוגי חלבון שונים אנחנו מקבלים חלבון עם ערך ביולוגי גבוה יותר, פרופיל חומות אמינו עשיר יותר וספיכה טובה ביותר.

חלבון מי-גבינה (ultrafiltered whey protein) חלבון מסוג PROMINA - הוכח כחלבון שנספג הכי מהר בגוף, מתאים באופן מושלם לפרופיל חומצות האמינו בשרירי השלד, חיוני להזרמת חומצות אמינו לשריר מיד לאחר אימון על מנת להתחיל לתקן את נזקי האימון ולסנטז חלבונים נוספים בשריר. יתרון הספיגה המהירה לעיתים יכול להיות גם החסרות, הבעיה העיקרית של חלבון מי-גבינה היא שהוא פועל בטווח זמן קצר מאוד ואינו מסייע לשמירה מפני פירוק רקמת השריר לאורך שאר היום או לאחר שעה של אימון .

כאן נכנס לתמונה חלבון החלב (קזאין) (Micellar Casaine)- שהוכח במחקרים כחלבון האנטי-קטבולי (מונע פירוק) הטוב ביותר שקיים. חלבון הקזאין מתפרק במערכת העיכול במשך 6-7 שעות תוך הזרמת חומצות אמינו במנגנון השהייה לזרם הדם, כך הוא אחראי למניעת פירוק השריר בזמן המנוחה שלנו לאורך שעות היום ובמיוחד בלילה בזמן השינה.  הקזאין במוצר מגיע בצורתו הטבעית ביותר- קזאין מיצלרי – כך אנזימי העיכול שלנו מכירים אותו והוא נספג בצורה הטובה ביותר במערכת העיכול.

הסוג השלישי של החלבון ב MATRIX M5 הוא חלבון הביצה (אלבומין) (undenatured egg albumin- egg white protein) שמכיל מרכיבים חשובים שתומכים באופן מושלם בבניית ותחזוקת השריר. חלבון הביצה הוא בעל פרופיל חומצות אמינו מאוזן ומכיל את כל חומצות האמינו החיוניות לגוף, הוא מכיל פקטורי גדילה מסוימים ונוטריינטים רבים נוספים וחשובים – על מנת לתמוך בבניית השריר.

דווקא תשלובת חלבונים מיד לאחר אימון יעילה יותר מחלבון מסוג אחד בלבד ( למשל רק מי גבינה) . שכן תשלובת החלבונים שיש לה ערך ביולוגי גבוה יותר, מאפשרת התאוששות ובנייה מהירים ואיכותיים יותר. כמו כן , למרות שהיא משלבת בתוכה חלבונים ארוכי שחרור, מצב הצבירה האבקתי של החלבונים מאפשר להם להיספג ולהתפרק מהר למחזור הדם ובמקביל להישאר בגופנו מספר שעות ממושך בכדי שלא תהיה "נפילה" בריכוז חומצות האמינו בדם לאחר האימון או לאורך היום כפי שקורה במי גבינה.

PROMINA - החלבון של SYTRAX מבוסס על חלבון מי גבינה איכותי מסוג PROMINA. היום קמספר מועט מאוד של יצרני תוספי תזונה פועלים ספציפית בכדי לייצר את חלבון מי-הגבינה שלהם בתהליכים מתקדמים וייחודים מהשלב הראשון ועד האחרון. מרבית החברות מסתמכות על תוצרי לוואי של תעשית המזון בכדי להוזיל עלויות ( למשל קנייה של חלבון זול ופשוט כבסיס לאבקות החלבון שלהן כמו בתעשיית החלב למשל).

כלומר, התהליך של חברת SYNTRAX, או יותר נכון מוצר חלבון ה PROMINA עליו מבוססים המוצרים של SYNTRAX, מכוון לייצור חלבון החל משלב "גידול הפרה ועד לפס הייצור במפעל".

השימוש בחלבון של Promina, מותג חלבון ברמת הייצור הגבוהה ביותר ונעשה בוא שימוש בן השאר גם לשימוש רפואי בבית חולים בארה"ב.

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס - Syntrax Matrix M5 ללא ספק תשלובת חלבונים הטעימה ביותר!

ה- PROMINA נשמר בצורתו הטבעית ולא עבר תהליכים כימיים כמו דנטורציה. דנטורציה הנו תהליך כימי שבו מפורקים ( בד"כ על ידי חימום) החלבונים לחומצות אמינו בודדות או פפטידים של חלבון ובתהליך זה אנו משנים לגוף את צורת הספיגה שהוא רגיל אליה. בכך עלולים לפגוע ביכולת הספיגה של החלבון. בדומה לשמן בכבישה קרה או דבש איכותי שלא חומם. ( PROMINA הוא סימן רשום בארה"ב ומייצג את איכות החלבון הגבוהה )

גלוטמין - ה MATRIX M5 של סיינטרקס מכיל ריכוז גבוה של חומצת האמינו גלוטמין שמעורבת ביותר תהליכים מטאבוליים מכל חומצת אמינו אחרת. לכן היא גם חומצת האמינו השכיחה ביותר בגופנו. פעילות גופנית מאומצת גורמת לירידה דרסטית בריכוז הגלוטמין בשריר, דבר שמביא לעיכוב בתהליך סינטזת חלבונים חדשים והגברת תהליך פירוק חלבונים שקיימים בשריר. תוספת גלוטמין לאחר אימון תייעל תהליכים אנאבוליים בשריר ותפחית תהליכים קטבוליים. ישנן טענות ששימוש בגלוטמין יכול לסייע לשחרור מוגבר של הורמון הגדילה (GH) ועל כן להאיץ תהליכי בנייה מהירים יותר.

גלוטמין מהווה חומר דלק חשוב לתאי מערכת החיסון ולכן מפחיתה את הירידה במערכת החיסון שמתרחשת באופן טבעי לאחר אימון. גלוטמין מעורבת גם בייצור אנטיאוקסידנט בשם גלוטטיון(Glutathione) , שנלחם בנזקי רדיקלים חופשיים שנוצרים כתוצאה מהאימון.

BCAA - החלבון MATRIX M5 של סינטרקס מכיל ריכוז גבוה של חומצות האמינו המסועפות BCAA (לאוצין,איזולאוצין וואלין). חומצות אמינו אלו בעלות מבנה מולקולרי ייחודי ומצויות בריכוז גבוה בשרירי גופנו. במהלך פעילות עצימה וממושכת הן מהוות חומר דלק ליצירת אנרגיה בתא השריר ולכן מתפרקות בזמן הפעילות וכמותן בשריר יורדת. כאשר ריכוזם בשריר יורד, עלול להיווצר קטבוליזם (פירוק) של רקמת השריר ולכן קריטי לספק אותן חזרה לגוף במהירות האפשרית לאחר האימון ולעיתים אך במהלכו.

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס - Syntrax Matrix M5 ללא ספק תשלובת חלבונים הטעימה ביותר!

בנוסף, חלק מהמחקרים מצאו שלחומצות האמינו מסוג BCAA יש השפעה על עיכוב תחושת העייפות שנוצרת במהלך הפעילות הגופנית. הן מתחרות עם חומצת אמינו נוספת בשם טריפטופן על קולטנים במוח. כאשר רמת ה-BCAA יורדת במהלך אימון, חומצת האמינו טריפטופן יכולה להיקשר לקולטנים במוח ולגרום לעליה בריכוז של סרוטונין- נוירוטרנסמיטור שגורם לתחושת עייפות.

לכן אודות לרמה הגבוהה של BCAA יכול מצד אחד להפחית את פירוק השריר לאחר אימון ומצד שני להפחית את תחושת עייפות ולשפר התאוששות מאימון.

ASPARTIME FREE - המטריקס 5 נקי מאספטריים הידוע כממתיק מלאכותי בעיתי מאוד ולא בריא, סיינטרקס מטביעה חותמת זו על מוצריה.

בדיקות מעבדה - חלבוני סיינטרקס נבדקו במעבדות מאושרות צד שלישי וקבלו תוצאות מעלות כמעט ללא סטייה,

נקי מסמי ספורט - מוצר זה ומוצרי חברת סיינטרקס אינם מכילים חומרים אסורים ע"פ הסטנדרטים של הארגון העולמי נגד סמים בספורט

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס - Syntrax Matrix M5 ללא ספק תשלובת חלבונים הטעימה ביותר!

מהו תזמון הצריכה הנכון ביותר של המוצר?

כיוון שהמוצר מכיל תשלובת של 3 סוגי חלבון במהירויות ספיגה שונות
(fast acting and slow acting proteins) הוא אידיאלי לצריכה מיד לאחר אימון, גם לאורך שעות היום וגם לפני השינה בלילה. ביכולתו "להפציץ" את השריר בחומצות אמינו לאחר אימון ומצד שני להזרים לאט חומצות אמינו במהלך שעות המנוחה.

למה חשוב מיד לאחר אימון לשתות את ה MATRIX M5 ולא סתם חלבון מי גבינה רגיל?

מי גבינה רגיל נספג מהר, לעיתים מהר מידי, ולכן כעבור שעה הוא נעלם ממחזור הדם ותהליכים קטבוליים מתחילים להתרחש, בשלב זה של שעה לאחר האימון והשייק רובנו אוכלים ארוחה מוצקה, הבעיה היא שלארוחה מוצקה לוקח שעה וחצי עד שלוש להספג, ומאחר שחלבון מי הגבינה כבר נוצל לחלוטין ונעלם ממחזור הדם, אתה נכנס למצב קטבולי. לכן, אם תיקח מיד לאחר אימון את

ה MATRIX M5, תקבל חלבון שמכסה אותך לפחות 4 שעות קדימה, מה שאומר שתשתה את השייק מיד לאחר אימון ואתה עדיין מכוסה מבחינת חלבון עד אשר תסיים את הארוחה שלך כעבור שעה שנספגת בכלל כעבור 2-3 שעות מהאימון! בצורה הזאת אתה בעצם הכי מוגן.

טעמים למוצר

החלבון מגיע בטעמים נהדרים של שוקולד, שוקולד חלב, וניל, תות, בננה, קרם עוגיות, חמאת בוטנים.

מצאתם מחיר זול משלנו? עדכנו אותנו ונשווה בכל מחיר

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס - Syntrax Matrix M5 ללא ספק תשלובת חלבונים הטעימה ביותר!

הוראות שימוש ומינון

למתאמנים המעוניינים בעליית מסה מתונה:

יום אימון : (פעמיים ביום)

מיד לאחר אימון - כף הגשה + 1 כוס חלב 1% שומן או מים + 1-2 סקופ סוכר ענבים.

מנה נוספת – יש לשלב בבוקר או בין הארוחות או לפני השינה בתוספת 1 כוס חלב% שומן + פחמימה כלשהי, עדיף בעלת ערך גליקמי בינוני/נמוך.

יום ללא אימון: (פעם עד פעמיים ביום) - מנת הגשה בבוקר או בין הארוחות.

בתוספת 1 כוס חלב% שומן + פחמימה כלשהי, עדיף בעלת ערך גליקמי בינוני/נמוך.

למתאמנים המעוניינים לשמר ולחטב את המסה הקיימת:

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס - Syntrax Matrix M5 ללא ספק תשלובת חלבונים הטעימה ביותר!

יום אימון : (פעמיים ביום)

מיד לאחר אימון - כף הגשה + 1 כוס חלב 1% שומן או מים עדיף) + ניתן להוסיף פחמימה כלשהי בחצי מהכמות אליה ההיית רגיל עד כה.

מנה נוספת – יש לשלב בבוקר או בין הארוחות או לפני השינה בתוספת 1 כוס חלב% שומן .

יום ללא אימון: (פעם עד פעמיים ביום) - מנת הגשה בבוקר או בין הארוחות, בתוספת 1 כוס חלב% שומן + פחמימה כלשהי, עדיף בעלת ערך גליקימי בינוני/נמוך

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס - Syntrax Matrix M5 ללא ספק תשלובת חלבונים הטעימה ביותר!

מידע נוסף מהיצרן

הכל היה מצויין הגיע בדיוק כמו בתיאור וזה המחיר הטוב ביותר שמצאתי, ממליץ!
מחירים מעולים שירות איכותי בטוח שאקנה מהם שוב
Great price and service i recomende.
The item arived quickly.quality is very good.thank's for good job))
כתוב ביקורת

מוצרים דומים

הנחה 60%
$13.81 $5.52
$6.90
$31.49
הנחה 40%
$52.48 $31.49

באותו מחיר!