לתשומת ליבך: Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

מסנני מוצרים

מותגים מובילים
צורת הגשה

תוספי תזונה מבית סינטרקס - Syntrax | עכשיו במבצע סיינטרקס מטריקס M5

חברת סיינטרקס - Syntrax היא חברה אמריקאית שצברה לעצמה שם ומוניטין לאורך השנים.

מוצרי הדגל של חברת סינטרקס - Syntrax הם אבקות חלבון סיינטרקס מטריקס - Syntrax Matrix M5 תשלובת חלבונים וסינטרקס טרופיקס - Trophix T5 במרקם ייחודי מאוד!

לאורך השנים השתמשה חברת סינטרקס - Syntrax במחקר רפואי ומדעי בכדי לייצר את התוספים ברמה הגבוהה ביותר, על מנת שיעמדו בתקנים המחמירים של בתי החולים בארה"ב.

החברה מייבאת מוצרים מלפחות 4 מדינות שונות, על מנת לוודא שרמת חומרי הגלם היא הגבוהה ביותר.  גם תהליך הייצור במפעלים, מתבצע במכשור עתידי, עם כמה שפחות חשיפה לחום וחומרים שעלולים להרוס את טיב התוסף.
חברת סיינטרקס - Syntrax עובדת עם חוקרים ומדענים מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון של שנים בפיתוח תוספי תזונה. עם המון פרוייקטים גדולים שנעשו בארה"ב ועשרות פטנטים שרשומים ע"ש החברה, סינטרקס - Syntrax מובילה את שוק התוספי המזון מבחינת הסטנדרטים הגבוהים של התוספים שהיא מייצרת.

מכיוון שחברת סיינטרקס - Syntrax מייצרת תוספים לאנשים חולים, לאחר ניתוחים בריאטריים, לאלו שסובלים מכוויות ופציעות, מבעיות עיכול וכדומה, תהליך בקרת האיכות (Quality Control) חייב להיות מוקפד ביותר, מכיוון שכל טעות קטנה יכולה לגרום לבעיות חמורות אצל אנשים חולים.

אותו קו ייצור, אותה בקרת איכות ואותם חומרי הגלם משמשים גם לייצור תוספי המזון לספורטאים ולכן גם במקרה זה, אין חברה שמשתווה לאיכות המוצר הסופי של חברת  סינטרקס - Syntrax.
זוהי אחת החברות הבודדות בארה"ב שמשלבת ייצור תוספים לספורטאים (מתאמנים בחדר הכושר ובתחום האירובי). ותוספים לאנשים חולים (לאחר ניתוחים, כוויות, פציעות, בעיות עיכול וכד')

הדוגמא הטובה ביותר היא איכות חלבון מי-גבינה (Whey) של חברת סיינטרקס - Syntrax.
חלבון מי-גבינה מיוצר בד"כ כתוצר לוואי במפעלי גבינות. כאשר חלב הפרה נכנס למפעל, חלבון הקזאין מופרד מחלבון מי-הגבינה, ומשמש לייצור הגבינות.  חלבון מי-הגבינה מסונן הצידה ואז נלקח ע"י חברות של תוספי מזון על מנת לייצר ממנו תוסף חלבון.
לעומת זאת, כל פסי הייצור והמפעלים של חברת סינטרקס - Syntrax מוכוונים לייצור חלבון מי-גבינה, ולא כתוצר לוואי. חלבון זה הוא מותג בארה"ב ונקרא חלבון ProminaTM.
לכן, מתוקף המציאות, חלבון ProminaTM, הוא האיכותי ביותר שקיים כיום בשוק תוספי התזונה.
חלבון זה, על כל נגזרותיו, מסופק לבתי החולים בארה"ב וגם לספורטאים.

בגלל עלות הייצור של חלבון ProminaTM, הוא מסופק לרוב בשקיות ולא בקופסאות, וזאת על מנת להוזיל את העלות לצרכן.  אם החלבון היה מסופק בקופסת פלסטיק, מחיר התוצר המוגמר היה יקר יותר.

גם התוספים האחרים של חברת סיינטרקס - Syntrax עומדים בתקנים גבוהים ביותר, וחלקם מסופקים לבתי חולים בארה"ב.  למשל: גלוטמין (Super-Glu) וחלבון הקזאין מיסלרי (Micellar Creme).

למידע נוסף על היצרן סיינטרקס - Syntrax

ביקורות

כתוב ביקורת